Науково-практичний журнал «Право.UA»

Шановні автори, колеги!

unesco-pravo-uaУ Ваших руках науково-практичний журналу «Право.UA», який 28.04.2015р. Постановою Міністерства освіти і науки України був за­реєстрований як фаховий.

До редакційної колегії журналу увійшли відомі особистості, фахівці-правники, на­родні депутати України.

Це видання розраховане на широку ау­диторію читачів. Насамперед публікува­тимемо матеріали на проблемні теми, які хвилюють суспільство, публікації з історії державотворення та сучасного політикуму, широко висвітлюватиме­мо матеріали з усіх видів права. Поряд із цим багато уваги будемо приділяти законотворчій діяльності Верховної Ради України, з Комі­тетами якої ми підтримуємо найтісніші стосунки.

Чим більше журналів існує у суспільстві, тим ширшою є мож­ливість вибору саме того видання, яке втамує спрагу читача, дасть можливість авторам донести свої думки до читацької аудиторії. Вже 17 років наш колектив видає журнали «Наше право» і «Європейські перспективи», які здобули значний авторитет серед науковців. Тому я, як головний редактор, був неодноразово нагороджений Урядови­ми нагородами: грамотами, дипломами, двома медалями і орденом «За трудові досягнення» у грудні 2013 року. Ці журнали відомі далеко за межами нашої країни. Ми друкуємо наукові статті вчених-правників із Білорусії, Молдови, Азербайджану, Вірменії, Польщі, Болгарії, Румунії, Росії тощо.

У новому журналі будемо продовжувати кращі традиції наших видань. Від імені редакції журналу «Право.UA» бажаю вченим-правникам нових творчих досягнень та набутків у вітчизняній правовій науці.

Сподіваюсь, що разом з Вами докладемо всіх зусиль, щоб впрова­джувати правові засади в усі сфери суспільного життя в нашій дер­жаві. Тож запрошуємо Вас, шановні колеги, до плідної співпраці.

З повагою,
головний редактор  
                                                   Євген Кузнецов